headerphoto

Wydane książki

"Chcieć znaczy móc" - książka tłumaczona Reportera Gerry (145 stron). 
W książce między innymi:
Selekcja genetyczna a sprawność gołębi pocztowych.
Zmora wielu gołębników.
Tajwan... kraj szybkiego rozwoju sportu gołębiarskiego.
Wdowcy lotnikami nie maruderami.
Zewnętrzne pasożyty gołębi.
Wdowieństwo u młodych gołębi.
I wiele innych. 

Teraz w super cenie: 10zl (+ koszt wysyłki 14zł). Książkę wysyłamy za pobraniem (płatne przy odbiorze) - zamów już teraz!


"Zdrowe Gołębie" - książka napisana przez doświadczonych niemieckich weterynarzy: Dr Ludwig Schrag, Dr Herman Enz,Dr Herman Klette, Hartmut Messinger. Wydanie albumowe: Okładka twarda, szyta, kolorowa. Wewnątrz dużo barwnych ilustracji. Całość na kredowym papierze. 108 stron. Książka podzielona na 4 działy:
1 rozdział - wskazówki dla zrozumienia przebiegu choroby...
2 rozdział - najczęstsze choroby
3 rozdział - zapobieganie chorobą u gołębi ozdobnych i użytkowych
4 rozdział - zapobieganie chorobą u gołębi pocztowych.

Teraz w super cenie: 39 zł (+ koszt wysyłki 14zł). Książkę wysyłamy za pobraniem (płatne przy odbiorze) - zamów już teraz!

"Przypadek? System? część 1" - książka autorstwa Piet De Weerd, czyli inaczej spojrzenie za kulisy sportu gołębiarskiego. Autor wprowadza nas w pewne zasady wynikające z praktyk hodowlanych, opisuje wiele tematów i zagadnień miesiąc po miesiącu, stopniowo wprowadzając czytelnika w cale "misterium" hodowlane. Porady i wskazówki zawarte w książce mogą prowadzić do spełnienia Waszych marzeń .Książka ile razy jest czytana tyle razy coś nowego się w niej odkrywa. W pierwszej części opisane jest postępowanie w miesiącach: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec. Część pierwsza ma 168 stron.

"Przypadek? System? część 2" - W części drugiej opisane jest postępowanie w miesiącach : lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień. Książki "Przypadek? System?" są pozycjami klasycznymi i powinny znajdować się w każdej hodowli. Pomimo upływu lat, z tych publikacji można wiele wynieść, nauczyć się i zastosować w swojej hodowli. Część druga ma 203 strony.


Teraz w super cenie: 30 zł  za komplet dwóch części (+ koszt wysyłki 14zł). Książkę wysyłamy za pobraniem (płatne przy odbiorze) - zamów już teraz!